Акупунктура — метод рефлексотерапії, при якому відбувається регуляція і відновлення нервової, лімфатичної та серцево-судинної системи засобом голковколювання. Акупунктура як культура оздоровлення бере свій початок із Стародавнього Китаю, де використовувалася повсюдно при терапії неврозів, лімфатичних і серцево-судинних порушень. У другій половині двадцятого століття у зв’язку зі своєю ефективністю вчення почало проникати на європейський і американський ринок послуг. Реабілітаційний центр «Genesis Life» застосовує акупунктуру, як фізичну складову комплексного лікування алкоголізму та наркоманії.

Мета акупунктури, коли йде лікування алкозалежності, наркозалежності — поліпшити та активізувати фізичне відновлення, що досягається за допомогою застосування акупунктури в комплексі з масажем, і іншими оздоровчими процедурами.

Механізм методу в рамках реабілітації полягає у впливі на біологічно активні лімфатичні центри, кровоносні судини і капіляри, порушена діяльність яких впливає на імунну та нервову системи.

Акупунктуру на базі реабілітаційного центру «Genesis Life» проводить лікар-фахівець — рефлексотерапевт, що має достатній рівень кваліфікації та досвід роботи в цій сфері.

При сталості прийняття процедур, пацієнти відзначають не тільки поліпшення у фізичному стані, але і загальну тонізацію організму а так само емоційне відновлення.

Застосована в комплексній програмі лікування алкоголізму, наркоманії та інших залежностей, акупунктура є невід’ємною частиною фізичного відновлення.