Лікування ігроманії амбулаторно в Києві можливо здійснити скориставшись послугами реабілітаційного центру «Genesis Life». Амбулаторне лікування ігроманії — це в першу чергу індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Ігроманія — це психологічна залежність, характерна нав’язливим і непереборним бажанням грати в комп’ютерні ігри. Всі сфери життя поглинаються цією потребою, через що людина повністю деградує, втрачає контроль над залежністю.

Амбулаторне лікування ігроманії полягає у відвідуванні терапевтичних сесій без повного проживання на території центру «Genesis Life». Терапевтичні заходи під час лікування ігроманії амбулаторно проводяться в груповому та індивідуальному форматі кваліфікованими фахівцями. Лікування ігроманії амбулаторно на базі «Genesis Life» має на увазі відновлення фізичної, соціальної, особистісної та психологічних сфер життя.

Крім іншого, постраждалі від залежності від комп’ютерних ігор можуть відвідувати збори АІ (Анонімні Ігромани), що проводяться психологом Гордієнковою Юлією Володимирівною. На зборах Анонімних Ігроманів пацієнти мають можливість отримати доступну і практичну інформацію щодо подолання залежності від комп’ютерних ігор, підтримку співчуваючих людей, послуги з консультування та психотерапії.