Реабілітаційний центр «Genesis Life» надає лікування алкоголізму, наркоманії на європейському рівні. Програма комплексна і включає відновлення всіх сфер життєдіяльності — фізичної, соціальної, особистісної та психічної. Природно, що програма реабілітації алкоголізму, наркоманії та поведінкових розладів відбувається поетапно, і дотримання виконання кожного етапу одужання від алкоголізму є важливим для ефективної реабілітації пацієнта. Ми працюємо за запатентованою методикою лікування залежностей «Ренесанс», кожен етап одужання строго нормований і відпрацьований. Для реалізації кожного етапу лікування алкоголізму, наркоманії та поведінкових розладів штат «Genesis Life» має кваліфікованими співробітниками.

Лікування наркоманії, алкоголізму та інших розладів залежності в першу чергу починається з діагностики захворювання. Діагностика залежності починається з первинної консультації із замовником (це може бути не обов’язково пацієнт). Розуміння предмета залежності, стажу знаходження в хвороби, соціальних та фізичних умов життя пацієнта, його емоційного і психологічного стану — це важлива інформація для початку ефективної роботи з пацієнтом у розрізі лікування алкоголізму чи наркоманії «Genesis Life».
Діагностика стану самого пацієнта починається з консультації та мотиваційних завдань, обстеження у лікаря-нарколога, психолога і психотерапевта. Складений в рамках стаціонару портрет пацієнта і спільна з ним робота дозволяють розробити план лікування залежності. У разі необхідності може бути проведена діагностика на предмет вживання — тест на наркотики або алкотест.

Фізичне відновлення та очищення організму в разі необхідності, детоксикація — важлива міра для створення міцної підстави для подальшої реабілітації алкозалежності. Нормований режим дня, збалансоване чотирьох-разове харчування, фіто-комплекси і сауна дозволяють у відносно короткі залежно від стану пацієнта нормувати фізичний стан.

Курс крапельної детоксикації проводиться в разі необхідності для зняття абстинентного синдрому — «похмілля», «ломки».

Реабілітація — основний етап лікування залежності. Пацієнт задіяний у терапевтичні заходи постійно, умови закритого стаціонару ізолюють пацієнта від можливості вживання або реалізації залежної поведінки. Пацієнт працює з штатом фахівців у всіх сферах розвитку — психологом, психотерапевтом, коуч-тренером, лікарем-наркологом, лікарем-рефлексотерапевтом, консультантами з хімічним залежностям.

Соціалізація є фінальним і дуже важливим етапом одужання від алкоголізму, наркоманії або інших розладів. Відбувається поступова адаптація пацієнта до самостійного життя в соціальних умовах із збереженням тверезості. Важливо проходити поступову реалізацію з плавним виходом з умов стаціонару для того, що б мінімізувати стрес, викликаний припиненням курсу програми. Практика показує, що проходження програми повністю, з дотриманням ресоціалізації є запорукою успішного одужання від залежності і збереження тверезості.