діаг

Діагностика алкоголізму  та наркоманії у Наркологічній Клініці Генезис Лайф — інноваційні технології та гарантії достовірності результату саме у нас!

Диагностика алкоголизмаАлкоголізм як хвороба може мати яскраво виражений характер заперечення самої проблеми самим залежним. Часто справа доходить до абсурду, коли страждає від алкоголізму відмовляється визнавати очевидне. Ефективне лікування алкоголізму починається саме з прийняття пацієнтом своєї проблеми. Тому діагностика вживання алкоголізму може виявитися важливим кроком на початку лікування алкоголізму в Києві.

Часто може здатися, що алкозалежний прямо бреше, коли заперечує аспекти своєї поведінки у хворобі. Але насправді це не так, мова йде саме про механізм заперечення, який включається тоді, коли людина стикається з непереборними труднощами, ухвалення яких може заподіяти сильний душевний біль.

Диагностика наркоманииНеобхідність почати лікування алкоголізму часто викликає саме таку реакцію. Тому діагностика вживання алкоголізму — це в першу чергу процедура, яка полягає в подоланні цього бар’єру. У першу чергу діагностика вживання алкоголізму — це комплекс медичного обстеження наслідків вживання і психологічного аналізу. Без включення і підтримки психологічної служби факти про наявність проблем, пов’язаних з алкоголізмом можуть тільки погіршити стан пацієнта.

Крім іншого, проводимо діагностику вживання наркоманії та інших видів залежностей. Діагностика вживання на наркоманію — окрема процедура, яка в першу чергу спрямована на визначення факту самого вживання. Проводимо тестування на наркоманію. Оскільки наркоманія завжди сполучається саме з брехнею, діагностика вживання на наркозалежність може або виправдати людину від сумнівів, або визначити вживання наркотиків.

Дізнайтесь більше про діагностику залежностей — зателефонуйте нам прямо зараз!