12_укр

В рамках Реабілітаційного центру «Genesis Life», під час лікування алкоголізму ми ефективно застосовуємо методику Дванадцять Кроків одужання.

Дванадцять Кроків в лікуванні алкоголізму та інших залежностей — це системний підхід до одужання, заснований на покроковому освоєнні виведених і вивірених принципів тверезого життя. Система 12 Кроків є одночасно і теоретичною базою для розуміння одужання від алкоголізму, так і прикладним матеріалом для освоєння навичок тверезого життя.

Система Дванадцяти Кроків, як метод лікування алкоголізму, а потім наркоманії та інших залежностей, була розроблена в середині 60-х голів двадцятого століття в рамках американської терапевтичної спільноти «Анонімні Алкоголіки». Спільнота несла характер добровільної співдружності об’єднаних спільною проблемою людей, яким були потрібні гранично ясні, чіткі і дієві інструкції для лікування алкоголізму.

Незалежний і добровільний характер суспільства посприяв тому, що була виведена струнка і практична методика, що дозволяє залежній людині, навчиться жити в тверезості і нести за неї відповідальність.

Лікування алкоголізму сьогодні в значній мірі відрізняється від часів розробки системи. На сьогоднішній день реабілітація алкоголізму в рамках стаціонару, таким як «Genesis Life» є найефективнішим методом одужання від алкоголізму та інших залежностей.

Тим не менш, Дванадцять Кроків одужання від алкоголізму повністю виправдовують себе в рамках лікування алкозалежності в закритому стаціонарі Реабілітаційного центру «Genesis Life», так як дає можливість людині усвідомити необхідність своєї персональної відповідальності за свою подальшу тверезість, надаючи необхідні для її реалізації інструменти.

Основною ідеєю Дванадцяти Кроків одужання від алкоголізму є можливість ефективного і щасливого тверезого життя, якщо людина дійсно цього бажає. Реалізовуючи кожен Крок системи в рамках реабілітації, людина поступово переробляє всі уражені алкоголізмом сфери життя — соціальну, особистісну, фізичну та емоційну.

В рамках Реабілітаційного Центру «Genesis Life» Дванадцяти Крокова система застосовується спільно з Програмою розвитку особистості та Методикою лікування залежностей.

Більше дізнатися про систему Дванадцяти Кроків можете, зв’язавшись з нашими фахівцями!