22

Група співзалежних або Клієнтська група «Genesis Life» — це комплексний терапевтичний захід для родичів і близького оточення пацієнтів, які проходять лікування залежності «Genesis Life». Група Співзалежних призначена для того, що б подолати бар’єр нерозуміння і звикання до залежної поведінки хворого, після того, як той завершив лікування залежності.

Співзалежність — це синдром залежних відносин, коли хвороба залежність (алкоголізм, наркоманія, поведінкові залежності) впливають не тільки на хворого, а й на тих, хто з ним живе. Родичам боляче сприймати факт хвороби залежності і свого безсилля, від того включаються механізми психологічного захисту, які входять в звичку і вкорінюються в свідомості членів сім’ї.

Після проходження курсу реабілітації «Genesis Life» пацієнт одужує, тобто має всі необхідні навички для збереження тверезості і ефективно їх застосовує.

Група Співзалежних дозволяє рідним і близьким не лише подолати бар’єри психологічного захисту, але і зрозуміти, як вони можуть бути залучені в подальше одужання пацієнта.