31

Реабілітаційний центр «Genesis Life» проводить комплексне лікування алкоголізму та інших залежностей. Ми надаємо ефективне всебічне лікування алкоголізму в рамках стаціонару, застосовуючи комплексні методики реабілітації. Оптимальним є проходження реабілітації алкозалежності від трьох до шести або дев’яти місяців залежно від стадії захворювання та супутніх ускладнень.

У першу чергу, проводячи лікування алкоголізму в Києві, ми відштовхуємося від бажань клієнта. Ми готові адаптувати програму реабілітації алкоголізму та інших залежностей під запити наших клієнтів. Ми пропонуємо кілька базових пакетів наших послуг.

Всі пакети включають в себе наступні послуги і відрізняються часом проходження реабілітації та інтенсивністю заходів:

— Детоксикація — безболісне зняття абстинентного синдрому в перебігу декількох діб, виведення з запою.

— Комплексне фізичне відновлення, курс фізе-відновних процедур: прийом лікаря-рефлексотерапевта, банний комплекс, псіхоаудіокоррекція, електросон, тренажерний зал і гімнастика.

— Медикаментозне супровід.

— Консультації лікаря-нарколога, психотерапевта, психолога та інших фахівців.

— Цілодобове спостереження за пацієнтом.

— Чотириразове збалансоване харчування.

— Постійна психотерапевтична робота з пацієнтом у групі і індивідуально.

— Зміна деструктивних моделей спілкування і поведінки на позитивні.

  • Детоксикація

Детоксикація при алкоголізмі проводиться обов’язково, коли людина відчуває муки тривалого похмільного синдрому. Але ми можемо провести детоксикацію незалежно від основного лікування алкозалежності.

Детоксикація в Києві, на базі реабілітаційного центру «Genesis Life» включає в себе безпосередню очистку організму і допоміжні процедури по відновленню. Тривалість курсу складає від трьох до 28 днів.

  • Відновлювальний курс реабілітації.

Лікування алкоголізму та інших залежностей з упором на відновлення організму і психіки після вживання алкоголю або наркотиків здійснюється в рамках відновного курсу реабілітації. Тривалість курсу від трьох до шести місяців.

Проводиться інтенсивна робота з психологом, психотерапевтом, лікарем-наркологом, коуч-тренером, які забезпечують особистісне відновлення.

Поліпшення фізичних і інтелектуально-мнестичних показників проводитися завдяки дотриманню режиму помірних фізичних і розумових навантажень. Людина перебуває в терапевтичній середовищі постійно, завжди має супровід консультантів-експертів за хімічними залежностям.

  • Повний курс реабілітації.

Лікування алкоголізму хронічній стадії, для досягнення гарантій збереження тверезості можливо здійснити тільки в рамках повного курсу реабілітації, тривалість якого становить від шести до дев’яти місяців.

Результативність даного курсу забезпечується тривалим безперервним і всебічним залученням пацієнта в комплексну програму реабілітації алкозалежності. Відбуваються зміни на рівні принципів і суджень, людина наочно може вивчити і прийняти свою проблему, оцінити важливість одужання.

Відбувається переоцінка життєвих орієнтирів, тверезість мотивується не страх або нуждою, а бажанням вести повноцінне життя.

Лікування алкоголізму тільки в рамках цього курсу може гарантувати стійке збереження тверезості.

Завдяки цьому курсу, люди, що знаходяться в багаторічному і безперервному вживанні алкоголю піддаються докорінним змінам по проходженні повного курсу програми. Даний курс передбачає активну соціальний супровід організацією після проходження програми у разі потреби.