нарколог

Алкогольна залежність руйнує не тільки фізичну та соціальну сторону життя хворого, але так само і психічну сферу здоров’я. Іноді лікування алкоголізму крім відновлювальної та психотерапевтичної роботи не може обійтися без надання допомоги у відновленні психічних характеристик.

Реабілітаційний центр «Genesis Life» проводить комплексне лікування алкоголізму в Києві за авторськими методиками. Комплексність підходу так само включає медикаментозний супровід у разі потреби. Лікування алкоголізму при медикаментозній підтримці не може проводитися, якщо в ньому не бере участь лікар-нарколог. Лікар-нарколог в Києві — обов’язковий співробітник реабілітаційного центру «Genesis Life».

Лікар-нарколог вищої категорії Стовбург Ярослав Володимирович має десятирічний досвід практики у сфері лікування алкоголізму та інших залежностей, і його робота входить в пакет надаваних нами послуг. Консультація лікаря-нарколога для пацієнтів реабілітаційного центру «Genesis Life» проводиться регулярно.

Лікар-нарколог у Києві займається в першу чергу розробкою методів лікування алкоголізму в кожному конкретному випадку захворювання, враховуючи особливості його виникнення і протікання.

На основі отриманої інформації так само надається план подальшого одужання і запобігання зриву, можлива установка блокатора.

Консультація лікаря-нарколога в Києві може бути надана в домовленостей час, у разі якщо ви потребуєте термінової допомоги фахівця.