аму

Лікування алкоголізму в Америці здійснюється в рамках Наркологічної  Асоціації Ренесанс. На даний момент ми відкрили чотири відділення у двох штатах — Каліфорнії і Філадельфії, де проводить ефективне лікування алкоголізму та інших залежностей як для американців, так і для прибулих з-за кордону.

Завдяки асоціативності нашої організації, ви можете почати лікування алкоголізму в Америці, зв’язавшись саме з реабілітаційним центром «Genesis Life». Ми можемо значно прискорити всі процеси, пов’язані з трансфером пацієнта на реабілітаційний центр в США, надати всі необхідні консультативні послуги і підготовчі заходи, а так само забезпечити для вас оптимально низьку вартість проходження курсу реабілітації алкозалежності в Америці.

Реабілітаційні відділення в Америці розташовуються в рекреаційних зонах, що в поєднанні з роботою висококваліфікованих фахівців і застосування нових технологій забезпечує швидке фізичне відновлення, навіть коли стадія алкоголізму хронічна, а фізичні ускладнення здаються незворотними.

Варто відзначити, що перші реабілітаційні центру для лікування алкоголізму в США почали з’являтися ще на початку двадцятого століття. Це говорить про те, що на даний момент, завдяки рясному досвіду і виробленим технологіям США лідирує в області лікування залежностей, і в першу чергу алкоголізму. Реабілітаційний центр «Genesis Life» активно співпрацює з американськими фахівцями у сфері обміну досвідом та методиками, кваліфікації фахівців.