у

Польща — країна-партнер України, що входить до складу Євросоюзу. Зважаючи на етнічну та культурну близькість, відносини між нашими країнами складаються якнайкраще, навіть коли мова йде про лікування алкоголізму. Лікування алкоголізму в Польщі в першу чергу актуально для самих поляків, так як ця проблема у них досить загострена. Але цей фактор так само обумовлює і високу розвиненість технологій лікування алкоголізму в Польщі.

Реабілітаційний центр «Genesis Life», входячи в Наркологічну Асоціацію Ренесанс є лідером, коли мова йде про лікування алкоголізму в Києві і Україні. Наш більш ніж десятирічний досвід роботи, кваліфікація фахівців і стабільно висока динаміка одужання від алкоголізму дозволяє нам відкрити відділення в Польщі, де проводиться лікування алкоголізму на якісно новому рівні.

На відміну від України, лікування алкоголізму в Польщі поставлено на державний рівень, уряд цієї країни широко дотує реабілітацію алкозалежності, зацікавлюючи і залучаючи в неї фахівців європейського рівня.

Ми співпрацюємо з державними соціальними організаціями та провідними приватними польськими клініками, тому реабілітація алкоголізму в Польщі проводиться нами на європейському рівні. Крім іншого, пропонуємо якісно новий рівень ресоціалізації в Польщі, з вивченням мови, адаптацією до культури і суспільству, можливістю працевлаштування та подальшого розвитку в Польщі та Європі.