кордон

Нерідким запитом на сьогоднішній день є лікування алкоголізму та наркоманії за кордоном. Це мотивовано в першу чергу якісно високим рівнем надання реабілітації алкоголізму, наркоманії за кордоном, і більш сприятливими умовами для фізичного відновлення. На сьогоднішній день в Україні практично не існують організації або структури, готові допомогти вийти на реабілітаційний центр за кордоном. Наркологічний центр «Genesis Life» готовий надати всі умови для реалізації бажання провести лікування алкоголізму за кордоном.

Ми входимо складу Наркологічної Асоціації Ренесанс, реабілітаційна діяльність якої виходить далеко за межі території України. На сьогоднішній день ми ефективно проводимо лікування алкоголізму та інших залежностей в США, Росії, Болгарії, Польщі та інших країнах Європи.

Оформляємо лікування алкоголізму за кордоном в Києві, на базі реабілітаційного центру «Genesis Life», проводимо первинну консультацію та діагностику алкоголізму, визначаючи всі необхідні умови для того, що б реабілітація алкоголізму за кордоном була ефективною.

Відзначимо так само, що лікування алкоголізму за кордоном може сприяти вигідній ресоціалізації, з інтеграцією в соціальне і культурне середовище обраної країни, можливостями для подальшого працевлаштування та вивчення мови. Лікування алкоголізму і наркоманії за кордоном з нами здійснювати досить вигідно, оскільки в рамках Асоціації цінова політика реабілітаційних послуг дешевше, ніж, якщо співпрацювати зі сторонніми організаціями-посередниками, або на пряму з зарубіжними фахівцями.