211176915

Лікування наркоманії у Василькові, лікування алкоголізму в Василькові та інших залежностей сьогодні — це затребувана послуга, так як сам Васильків є одним з центрів споживання та збуту наркотичних речовин різного класу по Київській області. Відсоток наркотизації в місті непомірно високий, і лікування наркоманії у Василькові в рамках реабілітації — найефективніший спосіб зупинити залежність і почати тверезу повноцінне життя.

Алкоголізм у Василькові так само приймає широкий розмах через високого ступеня наркотизації в місті. В основному ця хвороба починає прогресувати у людей середнього та зрілого віку. А це означає, що актуальним завданням для реабілітаційного центру «Genesis Life» є лікування Алкоголізму у Василькові.

На жаль лікування наркозалежності у Василькові в межах міста практично не реалізовано, це викликано недостатністю матеріальної бази і штатом фахівців, які готові проводити лікування алкоголізму і лікування наркоманії у Василькові.

Реабілітаційний центр «Genesis Life» — один з небагатьох центрів реабілітації алкогольної та наркотичної залежності європейського рівня — відкриває обласне відділення на периферії Києва для надання послуг реабілітації наркозалежності і алкозалежності в Київській області, перебуваючи в 50 км від Василькова.

Реабілітаційний центр «Genesis Life» надає комплексне лікування залежності, проводячи всебічну терапію: особистісну, фізичну, соціальну та психологічну. Для проведення такої багатосторонньої роботи реабілітаційний центр «Genesis Life» розташовує різнопрофільних штатом фахівців. Всі співробітники реабілітаційного центру «Genesis Life» мають відповідну кваліфікацію у сфері реабілітації. Наша методика лікування залежності має всі необхідні патенти і дослідно-наукову задукоментірованную базу.