ПТСР_ГЛ_УКР

-15824Лікування посттравматичного стресового синдрому (ПТСР) у Києві — затребувана і актуальна процедура, яка, однак, нездійсненна без задіяння фахівців різного профілю та комплексності процедур. Лікування ПТСР в Києві часто не обходиться одними препаратами або сеансами психотерапевта, так як мова йде про нестерпні хворобливі психотравмуючі ситуації, які пережив потерпілий.

Посттравматичний стресовий синдром, або «афганський синдром» / «в’єтнамський синдром», це комплексний психологічний розлад, викликане хворобливими фатальними переживаннями, з якими потерпілий не зміг впоратися. Введення зони АТО в Україні сприяє стрімкому поповненню списків захворілих посттравматичним стресовим розладом.

Лікування посттравматичного стресового синдрому АТО в Києві здійснюється в рамках програми реабілітаційного центру «Genesis Life». У першу чергу, проводячи лікування ПТСР АТО в Києві, ми орієнтуємось на надання індивідуального підходу до кожного пацієнта, комплексності наданих процедур.

Лікування посттравматичного стресового розладу АТО в рамках реабілітації сьогодні — найефективніший метод терапії ПТСР в Києві, оскільки забезпечується ізоляція пацієнта від соціальних подразників і повне залучення до психотерапевтичних процедур. Лікування посттравматичного стресового синдрому АТО в Києві, в рамках «Genesis Life» — це в першу чергу безболісність, відкритість і довіра. Наші фахівці готові до тривалої та всебічної, але результативній роботи.