онио_укр

Шопоголізм — або оніоманія — це патологічна поведінкова залежність, яка виражається в не контролював бажанні робити необдумані і часто непотрібні покупки. Лікування шопоголизму є необхідним заходом, оскільки цей стан позначається не тільки на фінансовому та емоційному стані залежного та його родини, а й на всі сфери життя.

Шопоголізм в Києві набуває масового характеру, на тлі соціальної кризи і втрати орієнтирів кияни вдаються до шопоголізму, як до засобу, що дозволяє зняти стрес. Лікування шопоголизму в Києві стає затребуваним, так як оніоманія призводить до руйнування всіх сторін життя залежного.

Лікування шопоголизму в Києві проводиться реабілітаційним центром «Genesis Life» в рамках стаціонару. Сьогодні всебічне лікування шопоголизма в Києві проводиться тільки в рамках нашого реабілітаційного центру.

Шопоголізм, як і будь поведінкова аддикция для своєї терапії вимагає всебічного підходу. В рамках реабілітаційної програми «Genesis Life» лікування шопоголизма здійснюється комплексно. Працюємо як з психологічною стороною хвороби, так з соціальною, особистісною та фізичною сферами життя.

Часто оніоманія тягне за собою утворення інших залежностей, у тому числі і хімічних, лікування шопоголизма допомогою реабілітації здатне запобігти розвитку хвороби, в рамках стаціонару досягається стабільне відновлення психіки, соціального та фізичного стану пацієнта.

Ми здійснюємо лікування шопоголизма в Києві на вигідних умовах, маючи весь необхідний штат кваліфікованих фахівців для ефективної реабілітації ониомании, готові надати всі необхідні гарантії якості наданих послуг.