Ми готові допомогти почати лікування алкоголізму в Європі. Завдяки нашій спільній з європейськими клініками та реабілітаційними центрами діяльності, ми можемо сприяти трансферу пацієнтів в країни Євросоюзу для того, що б провести ефективне лікування алкоголізму в Європі.

У першу чергу мова йде про якісно нові умови для фізичного відновлення після хронічного вживання алкоголю. Клініки в європейських країнах стандартіфіціровани, мають високоякісне обладнання, і кваліфікованих фахівців з фізичної реабілітації. Це забезпечує високу ефективність фізичного відновлення.

Професійне лікування алкоголізму в Європі проводиться більше сорока років, країни Євросоюзу мають рясний досвід в ефективній реабілітації алкоголізму, що дозволяє досягати високого рівня одужання від алкоголізму навіть у важких випадках.

Крім того, багато клініки і центри розташовані в курортних зонах, що виводить лікування алкоголізму в Європі на ексклюзивний рівень. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на значне прискорення процедур, пов’язаних з трансфером, а так само на прийнятні ціни, що надаються дружніми організаціями.