Лікування лудоманії. Лікування залежності від азартних ігор.

Азартні ігри викликають сильну залежність, людина, залежна від азартних ігор рано чи пізно втрачає контроль над своєю поведінкою, що позначається на всіх сферах її життєдіяльності. Марнування майна, витіснення грою роботи, сімейних відносин, руйнування здоров’я та психоемоційного стану пацієнта — це те, що стає неминучим супутником життя людини, яка страждає залежністю від азартних ігор.

Лікування залежності від азартних ігор, це вимушений захід, до якого повинні вдаватися рідні і близькі потерпілого, коли його життя стала некерованним. Лікування залежності від азартних ігор може проводитися тільки з повним залученням пацієнта в процес одужання. Реабілітаційний центр «Genesis Life» проводить лікування ігроманії в умовах закритого стаціонару, це означає, що пацієнт знаходиться на відділенні цілодобово, не має доступу до азартних ігор і завжди під наглядом фахівців.

Реабілітація залежності від азартних ігор в центрі реабілітації «Genesis Life» забезпечує клієнта індивідуальним підходом до своєї проблеми. Працюючи з психологом, психотерапевтом, коуч-тренером на тренінгах та індивідуально пацієнт має можливість вирішити ті внутрішні бар’єри і комплекси, які змушували повертатися в гру.

Крім того, лікування лудоманії — це фізичне відновлення. Резидент регулярно відвідує масажиста і лікаря-рефлексотерапевта. Нормований режим дня, помірні фізичні навантаження, банний комплекс та доступ до тренажерного залу та спортивному майданчику дають можливість пацієнту відновити фізичні сили і відкрити смак до життя під час терапії ігроманії.