Нейродинамічна аудіопсіхокоррекція — новітні методи реабілітації в Genesis Life!

Нейродинамічна аудіопсіхокоррекція Нейродинамічна аудіопсіхокоррекція — допоміжна процедура, яка проводиться при лікуванні алкоголізму, наркоманії та інших залежностей в реабілітаційному центрі «Genesis Life». Проводячи лікування алкоголізму та наркоманії в Києві, «Genesis Life» задіє нові технології для надання всебічної реабілітації, обов’язковою умовою якої є фізичне і психологічне відновлення.

Як працює нейродинамічна аудіопсіхокоррекція?

Нейродинамічний аудіопсіхокоррекція — це особливі аудіоволни, частота яких відповідає частоті нейронних імпульсів при діяльності головного мозку. Занурюючись у розслаблення, людина стає сприйнятлива до низькочастотних діапазонів звуку, відбувається синхронізація нервової діяльності із зовнішнім середовищем, яку створюють аудіоволни. Накладаючись на розслаблюючу музику, аудіоволни сприяють зміні стану свідомості пацієнта, відповідно до свого характеру.

Ми застосовуємо технологію «Brain Sinc», запозичену у фахівців США в галузі реабілітації і відновлення. Нейродинамічна аудіопсіхокоррекція «Brain Sinc» сприяє розслабленню і зняттю стресу нервової системи людини, постійне проведення психокоррекції надає тривалий ефект не тільки на психіку, але і фізичний стан пацієнта.

Основне завдання нейродинамічної аудіопсіхокоррекцій «Brain Sinc», коли відбувається лікування алкоголізму, наркоманії та інших залежностей — це сприяння налагодженню психоемоційного фону, що є необхідною умовою як фізичного, так і психологічного відновлення. Успішність застосування нейродинамічної аудіопсіхокоррекцій «Brain Sinc» забезпечується в комплексі з програмою реабілітації алкоголізму, лікування наркоманії та інших залежностей «Genesis Life».