психо

Фахівці, що проводять лікування алкоголізму в Києві, в рамках реабілітаційного центру «Genesis Life» практикують застосування психотерапії, як одного з основних інструментів реабілітації алкоголізму та інших залежностей. Активне залучення пацієнта до психотерапевтичних процедур, що подаються груповими та індивідуальними сесіями дозволяє домогтися закріплення мотиваційної установки на збереження тверезості, придбати інструменти особистісної саморегуляції, відштовхуючись від індивідуальних потреб залежного, розібрати причини вживання алкоголю або наркотиків в кожному конкретному випадку.
Психотерапія, як елемент лікування алкоголізму, наркоманії та поведінкових розладів дозволяє домогтися індивідуального підходу до пацієнта. Психолог, психотерапевт і коуч-тренер проводять спеціалізовані групові заняття і сесії, на яких в інтерактивній формі розгортають теоретичний матеріал з особистісного розвитку та подолання алкогольної залежності. Окремо проводяться заняття з практичного відпрацювання отриманих навичок.

Індивідуальна консультація з психологом дозволяє людині позбутися своїх внутрішніх комплексів і переживань, скласти свій план збереження тверезості і лікування алкоголізму.

Робота психотерапевта індивідуально виявляє специфічні девіації в поведінці залежного, знаходяться шляхи їх вирішення.

Консультація коуч-тренера з пацієнтом забезпечує визначення внутрішніх пріоритетів як у реабілітації алкоголізму, так і в інших сферах життєдіяльності. Відбувається мотіваціонаня робота, спрямована на прийняття цінностей здорового життя і перейняття моделей ефективної поведінки.