нв

Розвиток особистості у Програмі лікування залежностей Genesis Life.

s1Розвиток особистості в рамках лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей реабілітаційного центру «Genesis Life» є обов’язковою складовою. Розвиток особистості — це робота з фахівцями різного профілю, результатом якої є формування якісно нового життєвого сприйняття і поведінки пацієнта, що засновано на принципах збереження і розвитку творчої всебічно розвиненої ефективної тверезої особистості.

Розвиток особистості проводитися за перевіреними офіційно зарекоменими методиками, основною з яких є 7 Навичок Високоефективної Особистості, яка розроблена американським доктором Стівеном Р. Кові.

Метод застосовує принцип «зсередини-назовню», де загальна робота — це формування у пацієнта нового світогляду і принципів, що забезпечується комплексністю методик лікування алкоголізму. Для реалізації нових знань і прагнень в повсякденному житті, пацієнт потребує прикладних методів, навчання яких відбувається в рамках лікування алкоголізму, наркоманії та інших залежностей завдяки заняттям з розвитку особистості.

Як реалізується програма розвитку особистості?

Фундаментальними навичками для ефективної життя, які вивчає пацієнт в рамках реабілітації «Genesis Life», є:

  • Здатність зберігати свою особистість, принципи і цілі незалежно від зовнішніх обставин.
  • Ефективне планування перед будь-яким починанням.
  • Уміння правильно розставляти пріоритети, розподіляти часові та трудові ресурси.
  • Здатність налагодження взаємовигідних соціальних відносин
  • Розуміння оточуючих людей незалежно від емоційного стану та упередження.
  • Залучення творчого потенціалу у повсякденну діяльність.
  • Тяга до постійного розвитку і вдосконалення.

qmnyydJDHFUДуже важливим є кваліфікованість спеціалістів, які викладають розвиток особистості. В рамках лікування залежності «Genesis Life» працює коуч-тренер — сертифікований фахівець з цілепокладання й особистісного розвитку. Коуч-тренер проводить як групові сесії, так і індивідуальні консультації.

Крім коуч-тренера, кваліфікацію з особистісного розвитку в рамках українських і зарубіжних шкіл мають наші психологи і психотерапевт. Всі консультанти за хімічними залежностям, працюючи у нас, отримують акредитації у відповідних фахівців з особистісного розвитку.

Дізнайтесь більше про нашу програму лікування залежностей — зателефонуйте нам прямо зараз!