Лікування ігроманії гіпнозом. Лікування ігрової залежності професійно.

uploaded_d0b2d5ce8c36f8e1ecb17f49d7e42a3cІгроманія в Україні сьогодні є поширеним явищем, яке зачіпає все більше верств населення. Залежність від азартних ігор стрімко розвивається в Україні протягом усього періоду незалежності. Збиток, нанесений населенню країни змусив владу ввести мараторій на гральний бізнес. Зараз, зважаючи на кризу азартні ігри знову легалізовані. Більш того, залежність від ігроманії, яка супроводжується руйнуванням всіх сфер життя людини, викликають не тільки казино. Лотереї, ставки на тоталізатор так само призводять до постійного стресу і фінансового виснаження.

Лікування ігроманії гіпнозом.

Оскільки лікування ігроманії в Україні почало розвиватися відносно недавно, серед населення користуються популярністю такі методи боротьби із залежністю від азартних ігор, як гіпноз. Вважається, що фахівець, вводячи пацієнта в стан трансу, може маніпулювати його підсвідомістю, нав’язуючи нові стереотипи поведінки, несумісні з азартними іграми. Лікування ігроманії гіпнозом користується чималим попитом, і навіть має певний відсоток одужання, так як вразливі клієнти вірять в антураж, створений гіпнотизером.

Лікування ігроманії реабілітація.

Все-таки, гарантувати одужання від ігроманії завдяки гіпнозу неможливо. Так як особистісні ресурси і мотивація хворого не задіяні, і людина не усвідомлює природу своєї аддикции. Це означає, що проблема залишається. Реабілітація лудоманії в Києві в рамках відділення «Genesis Life» — це новий комплексний метод боротьби з гральної залежністю. Ми працюємо на мотивацію, і людина усвідомлено може відмовитися від залежної поведінки. Працюючи з фахівцями, пацієнт має можливість зусиллям своєї волі забезпечити собі здорове життя, і це найкраща гарантія позбавлення від залежності!


 

 

Оставить комментарий