блок

Установка блокатора в Києві, або, в просторіччі — підшивка — в рамках лікування алкоголізму та інших залежностей реабілітаційного центру «Genesis Life» є допоміжною процедурою, яка дозволяє підвищити гарантії збереження тверезості.

Підшивка являє собою введення препарату підшкірно з пролонгованим ефектом дії. Ми застосовуємо три препарати, які успішно зарекомендували себе на європейському ринку – це дисульфірам, еспераль і вівітрол. Підшивка являє собою нарко- або алко-блокатор, який при взаємодії з психоактивною речовиною (ПАР), проявляє інгібуючий ефект, пригнічуючи дію ПАР і викликаючи серію несмертельних і нешкідливих але вкрай неприємних симптомів. Дія препарату залежно від дозування і типу речовини — від трьох до шести місяців. Установка блокатора є одноразовою процедурою на весь цей період часу.

Ми наполягаємо на тому, що лікування алкоголізму, наркоманії та інших залежностей має відбуватися комплексно, часовий чинник так само грає першорядну роль. Сама по собі установка блокатора не підвищує шанси збереження тверезості в довгостроковій перспективі.

Однак установка блокатора, застосовувана в комплексі з реабілітацією алкоголізму, є вагомою запорукою успішної адаптації до соціальних умов в тверезості.

Тим не менш, установка блокатора в Києві, в рамках нашого реабілітаційного центру можлива, як окрема процедура. Крім установки блокатора можемо так само надати курс детоксикації, допомога фахівців різного профілю — психолог, психотерапевт, лікар-нарколог, консультанти з хімічних залежностей.

При необхідності, можемо мотивувати пацієнта на повноцінний курс лікування алкоголізму.