Виїзд спеціаліста додому в Києві — одна з базових послуг реабілітаційного центру «Genesis Life». Коли є необхідність почати лікування алкоголізму або інших видів залежностей, може знадобитися допомога в первинному консультуванні, мотивації пацієнта та транспортуванні.

Реабілітаційний центр «Genesis Life» своєму розпорядженні штат необхідних фахівців і всіма засобами, що б надати ефективний виїзд спеціаліста додому в Києві, ми готові виїхати в будь-який час доби.

У першу чергу мова йде про мотиваційні роботи, так як часто доводиться домагатися згоди залежного почати лікування алкоголізму і вийти із залежності. Ми застосовуємо виключно психотерапевтичні методи, згідно всім нормативно-правовим актам.

Крім мотивації, виїзд спеціаліста в Києві може проводитися з метою первинного та антикризового консультування. Ми задіємо висококваліфікованих співробітників — психолога, психотерапевта, консультантів з хімічним залежностям.

Виїзд спеціаліста додому в Києві так само може бути здійснений з метою діагностики вживання психоактивних речовин, проводяться психологічне обстеження і тестування на вживання наркотиків і алкоголю.

Коли це необхідно, наші фахівці можуть провести ескорт пацієнта на відділення, що гарантує прибуття пацієнта в клініку або реабілітаційний центр, де починається лікування алкоголізму.